Wellness & Spa

 

Wellness v hotelu Mědínek v Kutné Hoře je doslova stvořené pro váš tolik potřebný odpočinek.

Pomůžeme vám zapomenout na starosti všedního dne. Po celodenní aktivitě si k nám přijďte odpočinout a nechte se hýčkat v soukromí privátního wellness. Wellness je doslova stvořené pro váš tolik potřebný odpočinek ve vířivce, finské sauně a infrasauně. Nabízíme pivní a aroma koupele s masáží a peelingy. Wellness centrum si můžete objednat na recepci hotelu u obsluhujícího personálu.

Wellness centrum SaunaTopclub – Mědínek poskytuje svým zákazníkům širokou paletu profesionálních služeb v oblasti wellness, ve kterém si vám dovolujeme nabídnout dvě privátní wellness zóny.

  • Dvě privátní zóny nabízí skvělou příležitost pro ničím nerušenou relaxaci. V prostorné saunové kabině značky SaunaTop ze severského smrku a interiéru z abachi může pohodlně rozjímat dvě až šest osob. U finské sauny je k dispozici ochlazovací vědro pro ochlazení a útulná odpočívárna s posezením a lehátky pro maximální pohodlí.
  • Součástí první hlavní wellness zóny je i infrasauna a privátní vířivý bazén s možností rozjímání pro dvě až pět osob. Na jednotlivých sedátkách si můžete vyzkoušet různé druhy hydromasáží a samostatně je ovládat. U privátního whirlpoolu je prostorná sprcha a příjemné posezení.
  • Saunu a whirlpool spolu s infrasaunou lze objednat zvlášť či dohromady jako celou privátní zónu a užívat si saunu i spa bazén zároveň. Privátní prostory sauny , infrasauny i whirlpoolu jsou kvalitně ozvučeny, občerstvení je možno kdykoli objednat vnitřní telefonní linkou.
  • Další druhá wellness zóna nabízí pro naše hosty příjemnou zážitkovou koupel v nerezové Balneo terapeutické vaně s chromoterapií.
  • Lázeňskou koupel si lze vybrat mezi pivní nebo bylinnou. Lze kombinovat i s masážemi a peelingem.

V nabídce jsou kromě osvěžujících nápojů a piva i různé druhy bylinkových čajů a alkoholických nápojů.

Wellness & Spa - SaunaTop Hotel Mědínek Kutná Hora