Über das Hotel

O NÁS

Hotel Mědínek Old Town se nachází v historickém centru města Kutná Hora, které je známé těžbou stříbra a je zapsané na Seznamu kulturního dědictví UNESCO. Od počátku 14. století se zde vystřídalo několik slohů a stylů, které zanechaly ve městě své stopy. Můžete zde nalézt architektonické skvosty gotiky, renesance, barokního a pozdějšího období.   Procházka romantickými uličkami města vás vrátí o několik století zpět.

Hotel byl postaven v roce 1963 na Palackého náměstí, je největším hotelem v Kutné Hoře a širším okolí a nabízí ubytování v 52 standardních jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových a pětilůžkových pokojích, včetně apartmá. Hotel dále nabízí možnost využití konferenčního sálu s kapacitou 100 míst, restauraci s terasou a salónky.

Hotel měl tu čest hostit prezidenty České republiky při návštěvě Kutné Hory nebo pořádat akce nejrůznějšího kulturně-společenského charakteru. Mezi nejpopulárnější akce pořádané hotelem patří VETERAN Rallye.

Nezapomínáme také na vaší regeneraci. Po celodenní aktivitě plné prohlídek a historie můžete využít wellness centra, které vás postaví na nohy.

Věříme, že nás navštívíte a budete s našimi službami spokojeni.

Hotel Mědínek je ideální volbou pro trávení volného času jak pro rodiny s dětmi, individuální návštěvníky, tak i korporátní klientelu přicházející do našeho města Kutná Hora.

Co hotel nabízí:

  • 52 kvalitně vybavených pokojů
  • Restauraci s barem a letní terasou
  • Konferenční místnost
  • Wellness centrum se saunou, vířivkou a odpočívárnou
  • Úschovnu kol

 

Co hostům můžeme zařídit:

  • Průvodce Kutnou Horou

Tým Hotelu Mědínek Old Town se teší na vaší návštěvu!