O HOTELU MĚDÍNEK ***

Vážení klienti, 

velice nás to mrzí, ale vzhledem k novým nařízením vlády ČR jsme opět nuceni uzavřít provoz hotelu Mědínek a to do odvolání.

Jsme velice vděční všem, kteří nás v těchto nelehkých časech podpořili, ať už obědem v naší restauraci či pobytem v jednom z našich pokojů.

Těšíme se, že Vás v našem hotelu budeme moci opět přivítat a pohostit jakmile pominou mimořádná opatření.

V urgentním případě nás prosím kontaktujte na tel. 727 858 785 nebo 734 448 794 či na emailu: hotel@medinek.cz .

Naše apartmány – Silver Apartments jsou nadále v částečném provozu, ale pouze pro obchodní cesty. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na tel. 727 858 785 či na emailu: front.office@medinek.cz

Přejeme Všem krásné a klidné prožití Vánočních svátků, šťastný nový rok a hlavně hodně zdraví!

S pozdravem,

Tým hotelu Mědínek

 

O NÁS

Hotel Mědínek Old Town se nachází v historickém centru města Kutná Hora, které je známé těžbou stříbra a je zapsané na Seznamu kulturního dědictví UNESCO. Od počátku 14. století se zde vystřídalo několik slohů a stylů, které zanechaly ve městě své stopy. Můžete zde nalézt architektonické skvosty gotiky, renesance, barokního a pozdějšího období.   Procházka romantickými uličkami města vás vrátí o několik století zpět.

Hotel byl postaven v roce 1963 na Palackého náměstí, je největším hotelem v Kutné Hoře a širším okolí a nabízí ubytování v 52 standardních jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových a pětilůžkových pokojích, včetně apartmá. Hotel dále nabízí možnost využití konferenčního sálu s kapacitou 100 míst, restauraci s terasou a salónky.

Hotel měl tu čest hostit prezidenty České republiky při návštěvě Kutné Hory nebo pořádat akce nejrůznějšího kulturně-společenského charakteru. Mezi nejpopulárnější akce pořádané hotelem patří VETERAN Rallye.

Nezapomínáme také na vaší regeneraci. Po celodenní aktivitě plné prohlídek a historie můžete využít wellness centra, které vás postaví na nohy.

Věříme, že nás navštívíte a budete s našimi službami spokojeni.

Hotel Mědínek je ideální volbou pro trávení volného času jak pro rodiny s dětmi, individuální návštěvníky, tak i korporátní klientelu přicházející do našeho města Kutná Hora.

Co hotel nabízí:

  • 53 kvalitně vybavených pokojů
  • Restauraci s barem a letní terasou
  • Konferenční místnost
  • Wellness centrum se saunou, vířivkou a odpočívárnou
  • Úschovnu kol

 

Co hostům můžeme zařídit:

  • Průvodce Kutnou Horou

Tým Hotelu Mědínek Old Town se teší na vaší návštěvu!